shop@prosepto.com

Gwarantujemy dużą dostępność produktów oraz szybką dostawę na terenie Polski, jak również w dowolne miejsce na świecie. Jesteśmy legalnie działającą, wiarygodną Firmą z dużym zapleczem produkcyjnym oraz ogromnym doświadczeniem w dziedzinie tekstyliów i handlu. Z nami każda transakcja to komfort i zadowolenie.

SŁUCHAMY POTRZEB NASZYCH KLIENTÓW. ZAUFANIE TO NAGRODA I ZOBOWIĄZANIE

Współpracujemy z placówkami medycznymi, instytucjami, dużymi zakładami pracy, gdzie – nie tylko w czasach epidemii, z którą świat boryka się obecnie – niezwykle ważna jest higiena i zapewnienie odpowiednich warunków sanitarnych. Oferujemy maseczki, przyłbice, żele i płyny do dezynfekcji na potrzeby szpitali, przychodni, firm, punktów handlowych, biur, urzędów.

Opinie

Mówią o nas ...

Maseczki kupiłem w środę i w czwartek czekały na mnie w paczkomacie. Produkt bardzo dobrej jakości - szczerze polecam!

Tomek

Kupiłam kombinezon na test do mojej firmy, bardzo dobry produkt w przystępnej cenie - zamawiam większa partię, a sklep polecam - miła obsługa przez telefon! <3

Katarzyna

Hi, my order arrived yesterday. I love it! Thank you! What a fast service...you guys are great! I wish every site was like this one.

Jessica P.

I loved everything about buying from you! My purchase was carefully packaged and quickly shipped. I was also pleased with great service and delivery times.

Edna B.