shop@prosepto.com

Najnowsze Artykuły

Bezpieczeństwo w firmie i biurze

 

Podróże w czasie epidemii

 

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

 

Tagi

Komentarze

Bezpieczeństwo w firmie i biurze

  | 0 komentarzeo.

Epidemia odmieniła nasze codzienne życie, ale zmusiła również przedsiębiorców i pracodawców do podjęcia działań niezbędnych dla zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom oraz klientom. Aby sprostać nowym zasadom trzeba było stworzyć odpowiednie procedury i przystosować się do nowej rzeczywistości również w sferze biznesu. W dużych zakładach i fabrykach stosuje się środki bezpieczeństwa takie jak mierzenie temperatury przed wejściem do budynku, zachowanie dystansu między pracownikami jeśli to możliwe, codzienna dezynfekcja powierzchni, posadzek, blatów, pomieszczeń socjalnych, przestrzeni wspólnych i toalet. W biurach odkaża się poręcze foteli, biurka, krzesła oraz klawiatury komputerowe. Natomiast w punktach handlowych i instytucjach pojawiły się osłony z pleksi. Wszędzie gdzie to konieczne, wskazane jest noszenie maseczek lub przyłbic i rękawiczek.

Współpracujemy z placówkami medycznymi oraz instytucjami, gdzie ze względu na wysokie ryzyko niezbędne jest stosowanie kombinezonów, płynów i żeli do dezynfekcji, przyłbic oraz masek higienicznych, które posiadamy w naszej ofercie. Wszystkie produkty są przebadane, bezpieczne i profesjonalne. Nasze szyte w Polsce trójwarstwowe maseczki z włóknin mają lepsze parametry filtracji niż jednorazowe cienkie maski, używają ich medycy w szpitalach i przychodniach oraz prywatne osoby.

Do punktów handlowych polecamy przyłbice, komfortowe i wygodne w użytkowaniu nawet przez wiele godzin, łatwe do utrzymania w czystości. Gąbka na opasce mocującej gwarantuje, że zabezpieczenie nie uciska, nie przeszkadza, a lekka konstrukcja i przejrzyste tworzywo zapewniają wygodę. Jest to rozwiązanie polecane szczególnie astmatykom, dla których noszenie maseczki jest uciążliwe, a nawet niebezpieczne. Przyłbice są również bardziej komfortowe dla osób noszących okulary, ponieważ nie powodują zaparowywania szkieł.

Zostaw komentarz