shop@prosepto.com

Bezpieczeństwo w firmie i biurze

Epidemia odmieniła nasze codzienne życie, ale zmusiła również przedsiębiorców i pracodawców do podjęcia działań niezbędnych dla zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom oraz klientom. Aby sprostać nowym zasadom trzeba było stworzyć odpowiednie procedury i przystosować się do nowej rzeczywistości również w sferze biznesu. 

Podróże w czasie epidemii

Mimo trwającej pandemii wiele osób ze względów zawodowych lub w celach wypoczynkowych podróżuje i odwiedza hotele, ośrodki turystyczne, prywatne kwatery czy hostele oraz porusza się różnymi środkami komunikacji. Konieczne jest oczywiście stosowanie się do zarządzeń obowiązujących w poszczególnych krajach, natomiast dla własnego bezpieczeństwa należy przestrzegać zasad higieny i dystansu wobec innych podróżujących. Gdziekolwiek jesteśmy powinniśmy uważać czego dotykamy i w miarę często dezynfekować dłonie jeśli nie mamy możliwości umycia rąk ciepłą wodą z mydłem.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

W dobie światowej pandemii niezwykle ważna dla naszego zdrowia i życia jest ochrona przed ewentualnym zakażeniem. Oprócz wzmożonej higieny i dystansu społecznego niezbędne jest stosowanie odpowiednich środków, które nie tylko sprawiają, że czujemy się bezpieczniej, ale realnie zmniejszają ryzyko rozprzestrzeniania się i przenoszenia patogenów, które mogą występować w powietrzu oraz na powierzchniach.