shop@prosepto.com

Najnowsze Artykuły

Bezpieczeństwo w firmie i biurze

 

Podróże w czasie epidemii

 

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

 

Tagi

Komentarze

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

  | 0 komentarze

W dobie światowej pandemii niezwykle ważna dla naszego zdrowia i życia jest ochrona przed ewentualnym zakażeniem. Oprócz wzmożonej higieny i dystansu społecznego niezbędne jest stosowanie odpowiednich środków, które nie tylko sprawiają, że czujemy się bezpieczniej, ale realnie zmniejszają ryzyko rozprzestrzeniania się i przenoszenia patogenów, które mogą występować w powietrzu oraz na powierzchniach. W walce z patogenem najważniejsza jest świadomość zagrożenia i odpowiednie działania: unikanie skupisk ludzkich, używanie maseczki higienicznej w takich miejscach jak sklepy, urzędy, przychodnie, targowiska, centra rozrywki, a także częste mycie rąk i dezynfekcja powierzchni. Oferujemy najwyższej jakości środki chemiczne do dezynfekcji dostępne w różnych pojemnościach, również w wygodnej formie sprayu kieszonkowego, który można mieć zawsze przy sobie. Bezpieczne preparaty służą do odkażania skóry dłoni lub powierzchni często używanych: włączników, poręczy, uchwytów, blatów itp.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo nie tylko maseczki bawełniane, ale też certyfikowane profesjonalne maski z atestem PZH. Są to trójwarstwowe produkty uszyte z włóknin o wysokim poziomie filtracji, zaopatrzone w wygodne gumowe zauszniki oraz elastyczną wkładkę modelującą, pozwalającą na indywidualne dopasowanie maseczki do kształtu nosa. Konstrukcja oraz zastosowane materiały to gwarancja ochrony oraz komfortu.

Nie warto oszczędzać na zdrowiu i kupować z podejrzanych źródeł, od sprzedawców działających często nielegalnie. Podkreślamy nasz polski kapitał, doświadczenie i profesjonalizm, a także zaangażowanie na każdym etapie produkcji, od tworzenia projektu, przez odpowiednie procedury, po pakowanie.

Zostaw komentarz